FSP | FP 1000 | 1000 VA | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V | 290 V
- TootjadFSP
- Mudel: FP1000
- Saadavus: 2
-
110€
FSP | FP 1000 | 1000 VA | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V | 290 V
| All | |
| AC-sisendpinge | 110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC V |
| AC-väljundi tüüp | Type F (Schuko) |
| AC-väljundite arv | 4 |
| Aku asendamise alarm | Audible |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Aku tühi indikaator | Sounding every sec |
| Aku tüüp | 7 AH |
| Alarmifunktsioon | Sounding every 0,5 sec |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:NK:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross weight | 8.35 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Gross width master carton | 410 mm |
| Kaal | 8.2 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 C |
| Kõrgus | 18.2 cm |
| Kujutegur | Mini tower |
| Kuuldavad alarmid | Yes |
| Lainekuju | Sine |
| Laius | 13 cm |
| Maht | 1000 VA |
| Mõõdud (l x s x k) | 320 x 130 x 182 mm mm |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 7.447 kg |
| Net weight master carton | 16.7 kg |
| Nominaalne väljundpinge | 220 V |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Pakendi kõrgus | 27.5 cm |
| Pakendi laius | 19 cm |
| Pakendi sügavus | 39 cm |
| Palette Qty | 68 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 755.00 g |
| Pistmik(ud) | 4 x schuko outlets |
| Plastic (No PET) | 148.00 g |
| Producer | FSP |
| Producer product name | FP 1000 |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Schuko-pistikute arv | 4 |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 290 V |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 162 V |
| Sügavus | 32 cm |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 % |
| Tare weight (kg) | 0.903 kg |
| Tare weight master carton | 0.857 kg |
| TI weight (kg) | 7.10 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Overcharge, Overload |
| Toiteallika sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Väljundsageduse tundlikkus | 60 / 50 Hz |
| Väljundvõimsus | 600 W |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1000 VA |
| Volume (m3) | 0.021181875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: fsp fp 1000 1000 va 110 120 vac or 220 230 240 vac v 290 v, fp1000, fsp, ups

